• česky
KONTEJNERY S VESTAVBAMI

PRAGA AUTOMOTIVE NABÍZÍ ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOU A POHODLNOU PŘEPRAVU VĚTŠÍHO POČTU PRACOVNÍKŮ PO NEZPEVNĚNÝCH CESTÁCH V TERÉNU - SPECIÁLNĚ UPRAVENÝ KONTEJNER AŽ PRO 20 CESTUJÍCÍCH.


Nákladní vozidlo s nosičem kontejnerů může tento kontejner dopravit na externí pracoviště na stavbách, v lesích či polích. Nemusíte pro tyto účely disponovat dalším vozidlem - kontejner složíte na místě a řidič může vykonávat práce s další kontejnerovou nástavbou.

Kontejner podle Vaší potřeby upravíme tak, aby při nižším počtu přepravovaných osob mohl poskytovat sociální zázemí během pracovní doby. Může být vybaven sociálním zařízením (toalety, hygienické zázemí apod.). Zaměstnanci jej mohou v terénu zároveň využívat jako pojízdnou šatnu, místo pro odpočinek nebo úkryt před nepřízní počasí.

Kontejner lze přepravovat na libovolných nosičích kontejnerů ISO 1C nebo na jednoramenných hákových nakladačích vybavených dodatečnými fixačními prvky.


V případě zájmu o kontejnerový přepravník osob nebo o podrobnější technické informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc Vašim specifickým potřebám a připravíme návrh kontejnerového přepravníku v podobě, která bude akceptovat veškeré požadavky klienta.

Produktové vlastnosti

HLAVNÍ VÝHODY PŘEPRAVNÍHO KONTEJNERU:
nepotřebujete k přepravě terénní vozidla
nepotřebujete záložní autobus nebo přepravník osob
zaměstnancům zajistíte v místě výkonu práce toaletu, šatnu, hygienické zázemí a možnost komfortního odpočinku v jakékoliv roční době